Скъпи медицински сестри и професионалисти по здравни грижи,
Днес е Световния ден на сестринството!
Благодарим на всяка една от Вас за отдадеността и професионализма, които влагате в грижата за пациентите.
Бъдете здрави, милосърдни и състрадателни, както и достатъчно силни и мотивирани, особено в днешното трудно време, за да запазите доверието към тази толкова значима за обществото професия.
Честит професионален празник!
От ръководството на МБАЛ Добрич
12 май 2026 г.

